Urodzinowe prezenty dla koleżanki

Wręczanie prezentów to wyjątkowo przyjemna sprawa. Ich otrzymywanie jest oczywiście bardzo miłe, ale nic nie przebije obdarowywania innych osób. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że prezent jest dobry zawsze, ponieważ liczy się pamięć, ale żeby komuś naprawdę zrobić przyjemność, trzeba mimo wszystko postarać sie chociaż trochę bardziej. Prezent musi być przemyślany i trafiony. W jaki sposób kupować prezenty dla koleżanki, by naprawdę je doceniła, a nie tylko pochwaliła samą pamięć?

Ostrożnie z prezentami

Na wstępie trzeba zamieścić jeszcze tylko krótkie ostrzeżenie. Kiedy dziewuchy kupują prezenty dziewuchom, nie ma tutaj w zasadzie żadnych ograniczeń. Można kupić wszystko i czasami nawet najbardziej szalony pomysł będzie strzałem w dziesiątkę. Trochę inaczej sprawa prezentuje się w przypadku zakupów dokonywanych przez mężczyzn. Panowie Musą czasami pomyśleć dwa razy, zanim zdecydują się na prezent dla koleżanki, bo koleżanka to nie ich partnerka, ani nawet nie siostra, więc niektóre podarunki mogłyby się okazać kłopotliwe, nawet jeśli kryjąca się za nimi intencja byłaby w stu procentach szczera oraz wolna od jakichkolwiek podtekstów. W jaki sposób uchronić się przed różnymi wpadkami? Wystarczy zastanowić się, czy gdyby nasza partnerka dostała taki prezent, to czy przypadkiem nie zapaliłaby się nam czerwona żarówka w głowie.

Najlepsze prezenty to prezenty użyteczne

Najlepsze prezenty to prezenty użyteczne, ale nie takie, które są bezpośrednio do użytku codziennego, tak jak miotła, suszarka do włosów czy jakieś inne narzędzie, które normalnie kupuje się do domu od czasu do czasu. Tego typu prezenty wręcza się bowiem tylko na wyjątkowe okazje, na przykład w dniu ślubu, by pomóc młodym na nowej drodze życia. Co zatem mają oznaczać takie prezenty praktyczne? Na przykład coś do ubrania, biżuterię bądź ładną rzecz do domu. Wyzwaniem jest tutaj przede wszystkim to, by wręczany prezent był w jakiś sposób związany z obdarowywaną osobą. Nie może to być coś ,co się nam po prostu spodobało i dlatego, że nam się podoba, dajemy to koleżance. Taki prezent będzie raczej nietrafiony.

Czym interesuje się nasza koleżanka? Co robi w wolnym czasie? Jakie ma hobby? A może jest w naszym życiu coś, do czego potencjalny prezent będzie się znakomicie odnosił? Wszelkiego rodzaju pamiątki są zawsze znakomitym rozwiązaniem nawet wtedy, kiedy nie są użyteczne czy jakoś specjalnie praktyczne, bo przecież nie ma przymusu, by rzecz była jakoś przesadnie praktyczna.

A może coś szalonego?

Kto ma zadbać o adrenalinę u koleżanki, jeśli nie jej przyjaciele? Na rynku pojawiła się niedawno cała masa firm, które organizują różnego rodzaju wyjątkowe atrakcje dla obdarowywanych osób. Co to za atrakcje? Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Wielbiciele i wielbicielki motoryzacji maja okazję przejechać się po torze samochodem wyścigowym. Mogą spełnić swoje marzenie z dzieciństwa o skoku ze spadochronem. Mogą przelecieć się szybowcem. A mogą też na przykład wybrać się na degustację wina lub skorzystać ze specjalnego vouchera, by upiec chleb tradycyjnymi metodami i przynieść potem bochenek do domu.

kierowca kobieta

Tego typu pomysły na prezenty bywają bardziej lub mniej szalone, ale zawsze są bardzo oryginalne. Czasami z atrakcji może korzystać tylko sama osoba obdarowywana, a czasami jest to propozycja dla dwojga i wtedy można chociażby pokazać koleżance coś ciekawego, co robimy my, ale czego ona jeszcze nigdy nie próbowała. Co istotne, ceny takich atrakcji wcale nie są wygórowane i za 100-200 złotych można zapewnić koleżance naprawdę niezapomniany wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *