Najpiękniejsze miejsca nad morzem na sesję plenerową ślubną

Dobrze jest mieć wyjątkową pamiątkę ślubną w postaci zdjęć w plenerze. Plener nad morzem jest najchętniej i najczęściej odwiedzanym miejscem, w którym wykonywane są sesje ślubne. To miejsce jest obietnicą wyjątkowych i romantycznych ujęć. Szum wody, złocisty piasek, błękitne niebo, a do tego zachód słońca. Czy można wymarzyć sobie coś piękniejszego? Romantyczna sesja wykonana nad morzem to doskonały pomysł dla par, które chcą mieć wyjątkową pamiątkę z tego jedynego dnia.

Przygotowanie do sesji

Do sesji warto wcześniej się przygotować, ważne jest przygotowanie fryzury i makijażu panny młodej, bo jak wiadomo warunki nad morzem są trudniejsze ze względu na wiejący wiatr, dlatego fryzurę należy utrwalić, a makijaż zabezpieczyć przed rozmazaniem, trzeba zadbać o nienaganną czystość sukni i garnituru, aby idealnie prezentowała się w obiektywie.

Sesja ślubna nad morzem w Łebie

Pięknych plenerów nad morzem jest mnóstwo, musimy tylko wybrać ten, na którym chcemy mieć wspaniałą pamiątkę. Miejscem, które młode pary chętnie wybierają na sesje jest Łeba, można tam spotkać ruchome wydmy, znajdujące się w Słowińskim Parku Narodowym. Bezkres pustynnego krajobrazu, przemieszczanie się piasku jest niecodziennym widokiem, zapierającym dech w piersiach. Przemieszczający się piach powoduje, że teren za każdym razem jest inny, a ślady stóp, które zostawiamy momentalnie znikają. Obok znajduje się martwy las, a jeszcze kawałek dalej jest ogromna plaża z czyściutkim piaskiem. Coś wspaniałego! Idealne miejsce na uwiecznienie naszego dnia na tle tak pięknego krajobrazu.

Mrzeżyno – urocze miejsce z fantastycznym klimatem

Kolejnym miejscem, które warto wziąć pod uwagę, aby wykonać tam sesję jest Mrzeżyno. Jest to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim w województwie zachodniopomorskim. Jest to najpopularniejszy polski kurort. Ogromnym walorem tego miejsca jest cudowny nadmorski klimat, którym zachwycają się nawet turyści. Rozległa plaża o czystym piasku sprzyja letniemu relaksowi. Do innych atrakcji znajdujących się w tym miejscu można zaliczyć też port morski, z którego warto wybrać się w rejs statkiem bądź wypożyczyć sprzęt pływający. Szerokie plaże idealnie nadają się na zdjęcia ślubne, uroda nowożeńców i malowniczy pejzaż świetnie razem komponują się. Błękit nieba i biel sukni panny młodej w blasku słońca pięknie ze sobą współgrają, nadając niepowtarzalny klimat. Dodatkowym walorem tego miejsca są rozciągające się nadmorskie lasy, ciągnące się wzdłuż całej linii brzegowej.

O zachodzie słońca...

Sesja ślubna na plaży w Świnoujściu

Ciekawym miejscem, na które warto zwrócić uwagę decydując się na sesję zdjęciową może być plaża w Świnoujściu. Czysta i bezpieczna plaża, połączona z unikalną fauną i florą stanowi świetne połączenie, jest z pewnością najatrakcyjniejszą letnią stolicą Polski. Kąpielisko jest dość płytkie, a pas piaszczysty co roku poszerza się, dzięki cofaniu wód morskich. Plażę otaczają lasy, wydmy, a nawet niedaleko znajduje się rezerwat ptaków z kormoranami. Dla miłośników zwierząt, którzy chcą uwiecznić swój niepowtarzalny dzień razem z tymi okazami będzie miłym przeżyciem. W tym mieście odbywa się także przeprawa promowa, więc dla tych odważniejszych jest możliwość wypłynięcia na morze i wykonania na nim sesji.

Sesja plenerowa ślubna w Trójmieście

Jakie miasto warto jeszcze odwiedzić, by wykonać sesję zdjęciową? Oczywiście Trójmiasto. Znajdujący się tam Klif Orłowski i okolice Rewy to nadzwyczajne miejsca, które spodobają się wszystkim, którzy chcą mieć zachwycające tło na swoich zdjęciach. Park Oliwski zachwyca swoim bogactwem zieleni, a zdjęcia wykonane w tym miejscu spełnią oczekiwania pary młodej, której zależy na wymarzonej i romantycznej pamiątce. Takich miejsc jest na mapie bez liku, należy wybrać tylko to najodpowiedniejsze dla nas.

Jeżeli poszukujesz doświadczonego fotografa ślubnego, który zrealizuje dla ciebie sesję plenerową ślubną lub po prostu jeśli szukasz fotografa na ślub i wesele, porozmawiaj ze mną o współpracy. Moje portfolio oraz informacje kontaktowe znajdziesz na stronie https://tomaszwillmann.com, jeśli masz niestandardowe zlecenia również napisz do mnie!

2 thoughts on “Najpiękniejsze miejsca nad morzem na sesję plenerową ślubną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *